Aldes Ofis Bölme Sistemleri - Lineal

wrapper

Bizden haberler..

Lineal, farklı kullanım seçeneklerini içinde barındıran esnek bir sistemdir.Gerek yeni yapılan bina ve ofislerde, gerekse değişiklik yapılmak istenen mevcut mekanlarda kolayca sökülüp takılması ve taşınması ile hem uygulama yapanlara hem de mekan sahiplerine kolaylık sunmaktadır. Ana yapısı tamamen alüminyum olan sisteme istendiği takdirde 2x4 mm, 2x5 mm, 2x6 mm düz veya kumlu cam kullanarak ister jaluzili ister boş olarak modüller oluşturulabilmektedir. 

Sistemin en büyük özelliği jaluzili olarak kullanıldığında hareketli butonu sayesinde tamamen şeffaf veya gizlilik için jaluzileri kapattığınızda kapalı bir mekana sahip olmanız.

Çift cam arası jaluzi ofis büro bölmeleri iki cam arasında çalışan toz ve rüzgardan etkilenmeyen hareketli buton sistemiyle kulanım kolaylığı sağlayan estetik uygulamadır.

Bu nedenle bakım ve onarım gibi işlerin minimum seviyede tutulmuş olması sağlanmaktadır.

Alüminyum olan sistem imalat aşamasında istendiğinde eloksal veya elektrostatik toz boya ile herhangi bir ral rengine boyanabilmekte, içine konulacak jaluzinin rengi'de karteladan seçilerek ortama ve mekana uyumlu halde montajı yapılmaktadır.

Bir başka önemli özellik ise kapı olarak ister ahşap panel veya mobilya kapı, isterseniz nitelikli cam kapı opsiyonu sunmasıdır.

Aksesuar olarak paslanmaz veya alüminyum dekoratif menteşe ve kol seçimi yine Lineal'i benzersiz kılmaktadır.

Ofisinizdeki sıkıcı bölme duvar sistemlerinden kurtulmanın en etkili yoludur. istenildiğinde tamamen kapalı bir odaya istenildiğinde ofis içinde çalışanlarınızı kontrol etmenize yarar.

Alüminyum profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, 100 mm kalınlığı ile cam jaluzi ve buton kullanılarak yapılan büro bölme sistemleri hafif bir çözüm sunarak alçıpan veya tuğla duvar sistemlerine bina yükünü azaltmaktadır.


 Lineal derzli bölme sistemi örnek resimleriCould not load widget with the id 6.

Aldes olarak..

Sizlere hizmet etmenin sorumlu bilinci ile 30 yıldır ayakta olmanın onur ve gururunu taşımaktayız.

Tüm ürünlerimiz yüksek kalitede makineler tarafından üretilir, konusunda uzman kişiler detayları en hassas biçimde kalite kontrolünden geçecek sekilde fabrikada imalatını yaparlar ve yine uzman ekipler tarafından montajı siz değerli müşterilerimizin mekanlarına itina ile teslim edilir.

Mini Galeri