Aldes Ofis Bölme Sistemleri - Bayi Avantajlarından Yararlanın!

wrapper

Bizden haberler..

Neden biz?

Henüz yeni oluşmakta olan sektör, her geçen gün talebin artması ile çok büyük bir pazar alanı oluşturmaktadır. Bu pazardan verimli şekilde yararlanmak ve maksimum karlılık elde etmek için doğru zamanda doğru adımlar atarak firmanızı büyütebilir veya müşterilerinizi arttırabilirsiniz. Sektördeki köklü geçmişimiz ve deneyimimiz ile ofis bölme konusunda acemi ustalar ile değil, profesyonel ve kurumsal firmaların çoğalması için gayret göstermekteyiz.

Bayilik sistemi nedir?

Bayilere öncelikle ofis bölme sistemleri hakkında temel eğitim verilir. Uygulama ekipleri teorik ve pratik eğitimden geçirilir. Farklı mekanlarda hangi ürünlerin uygulanması gerektiği ve optimum süre-maliyet hesabı ile müşterilerin nasıl yönlendirileceği konusunda uygulamalı eğitim verilir.

Aldes ofis bölme sistemlerinde bayi ürün satış ve uygulayıcı olarak ikiye ayrılır.

Ürün satış; Bu gruptaki bayi Aldes'in üretmiş olduğu profil, aksesuar ve yan ürünleri belli bir iskonto oranı karşılığında şehiriçi, şehirdışı veya yurtdışında satma hakkına sahiptir.

Uygulama bayisi;

Ofis bölme sistemlerinde kullanılan tüm malzemeleri ve sistemleri Aldes veya yetkili bayiden tedarik ederek uygulama yapan bayilerdir. Bu bayilere gereken her türlü teknik destek tarafımızdan verilir.

 

Aldes olarak..

Sizlere hizmet etmenin sorumlu bilinci ile 30 yıldır ayakta olmanın onur ve gururunu taşımaktayız.

Tüm ürünlerimiz yüksek kalitede makineler tarafından üretilir, konusunda uzman kişiler detayları en hassas biçimde kalite kontrolünden geçecek sekilde fabrikada imalatını yaparlar ve yine uzman ekipler tarafından montajı siz değerli müşterilerimizin mekanlarına itina ile teslim edilir.

Mini Galeri